• Новак
Бесплатен превозот 10pcs 744204 WE251 4*250UH 0.6 НА 80V WURTH печ Wuerth производители заеднички режим inductance

Бесплатен превозот 10pcs 744204 WE251 4*250UH 0.6 НА 80V WURTH печ Wuerth производители заеднички режим inductance

DEN 740.64
Во достапна форма

Пристапност

За сите клиент налози, ние не се наплаќаат доделување на надомест, дури и 1pcs дел .,Ltd
Имаме многу различни видови на стоки ,И повеќе е важно ,ќе се добие најниска Цена и со висок Квалитет , Во Парк со Брза Испорака. Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 1-3business дена по уплатата . Јас сум на чекање за вас!!!
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .
Превозот И Плаќање :
1.
Повратните информации
Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секој и секоја трансакција. Ние прифаќаме T/T & Western Union & & Зачувам услуга.Купи повеќе делови. ве молиме Без избрзани негативни повратните информации!!!
Ако имате било какви прашања, не 100% задоволни , ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, ние одговор е-пошта во рок од 24 часа .

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Inductors
is_customized:
Yes
Бренд Име:
STACKPOLE
Модел:
744204

Избор на клиент