• Новак
5.8 за Apple iPhone X 10 Мек Силикон Тигар DIY TPU Capa за iPhone 5S 5C SE Црна Мат Телефон Случај за iPhone 6 6s 7 8 Плус

5.8 за Apple iPhone X 10 Мек Силикон Тигар DIY TPU Capa за iPhone 5S 5C SE Црна Мат Телефон Случај за iPhone

DEN 61.00
DEN 96.00
-36 %
Во достапна форма

Пристапност


.
5.8" за Apple i Phone X 10 Мек Силикон Тигар DIY TPU Capa за i Phone 5 S 5 C SE Црна Мат Телефон Случај за i Phone 6 6s 7 8 Плус Уживаат 5% Попуст доколку се купи на повеќе од 5 КОМПЈУТЕРИ Компатибилен Телефон модел за i Phone 5 C / 5 S SE / 6 6 S 6 Plus / 7 8 Плус / X ( 4.0-5.8 инчи ) Црна Мат Мека TPU Материјал без Мирис Мастило,High Definition Слика Лесно да го вметнете и Отстранете
.

Главните карактеристики

Материјал:
за iPhone 5 5s SE, за iPhone 6 6S, за iPhone 6 6S Плус, за iPhone 7 8, за iPhone 7 8 Плус, за iPhone X, за iPhone 5C
Бренд Име:
KUOCO
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 5,iPhone5c,iPhone 6,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 6s плус,iPhone 5s,iPhone SE,iPhone 7,iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус,iPhone 8,iPhone X
дизајн:
Мат,Обична,Ткаеше,Бизнис
Големина:
4.0-5.8
Карактеристики:
Висок Квалитет / Голем Попуст
На одлуки за :
Црна Мат Мека TPU Случаи
дизајн:
Дваесет И Различен Стил Дизајн
Обработка На Површина:
Без мирис мастило,high definition слика
Совршено се вклопуваат:
Елегантни, Тенок-fit
Одговараат на Случај 1:
4.0 инчен на iphone 5C 5S SE
Одговараат на Случај за 2:
4.7 инчен за iphone 6 6S
Одговараат на Случај за 3:
5.5 инчен за iphone 6 6S Плус
Одговараат на Случај за 4:
4.7 инчен на iphone 7 8
Одговараат на Случај за 5:
5.5 инчен на iphone 7 8 Плус
Одговараат на Случај за 6:
5.8 инчен на iphone X

Избор на клиент