• Новак
30PCS/МНОГУ CD4011BE CD4011B CD4011 4011 НАТОПИ-14 ЧЕТИРИ 2 ТЕКСТ NAND ПОРТАТА ЛОГИКА НА ЧИП

30PCS/МНОГУ CD4011BE CD4011B CD4011 4011 НАТОПИ-14 ЧЕТИРИ 2 ТЕКСТ NAND ПОРТАТА ЛОГИКА НА ЧИП

DEN 104.00
DEN 109.44
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме да го потврдите приемот на производи ако предмети кои сте ги добиле , и ако стоката била оштетена ве молиме контактирајте со нас веднаш. можете да проверите AWB во веб-сајт кој ние го испратам до тебе. Ние само се гарантира Испорака во време, но не можевме да го контролираат експрес испорака на време. Повратни информации 1. ве молиме запомнете ни даде пет ѕвезди, како што е нашата награда! 2. испрати фотографија до нас, дека ние може да се провери и да ви даде најдоброто решение . Нашата поврзани со продажбата на лице кое ќе биде одговорно да испратите AWB за испорачаната стока во следниот работен ден.Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секој и секоја трансакција.Ако не се задоволни предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, ние може да ви даде најдоброто решение,Ние ќе услуга за вас satisfactio.- Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. За AWB вие исто така може да се јавите на локалниот огранок на конкретна компанија во вашата компанија.

Главните карактеристики

Бренд Име:
BUW
тековната:
10A
Додаток Тип:
конектор за додатоци
Број На Модел На:
Компатибилен со Лаптоп Модели

Избор на клиент