• Новак
Z3003 3Pcs 7 Multicolor Јапонија Челик Сечење Shears + Чистење Ножици + ДО Криви Shears Професионални Миленичиња Коса Ножици Одговараат на

Z3003 3Pcs 7 Multicolor Јапонија Челик Сечење Shears + Чистење Ножици + ДО Криви Shears Професионални Миленичиња

DEN 1064.00
DEN 1519.68
-30 %
Во достапна форма

Пристапност

5" Чистење Shears*1 Pcs, 7" Директно Сечење Shears*1 Pcs, 7" Curving Сечење Shears*1 Pcs, Вкупно 3 Pcs
(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик
(5) Цврстина : 62 HRC
(6) Чистење го оценувате : 20%-35%
(7) Производот Број : 3003-Z - Multicolor
(8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!!
Испорака
Кина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 20-30 дена за да се заврши испорака.0 Инчен(За 19cm)
(3) Quatity : 3 Pcs/Set + Торба , За 3 Pcs како следново :
6.
(3) Ние гарантираме за објектот ќе биде предаден, ПОБРЗО, но ние не сме одговорни за одложи од страна на царината.
(2) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Повратни информации
Кога ќе ја прими стоката, ако у задоволни со купување и нашата вкупна услуга, љубезно ве молиме да ја искористам за момент да заврши цел и ни даде позитивни повратни информации,твојот коментар е многу важно во нашата работа,исто така, тоа е мотивација се служи у дури и подобро следниот пат.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Косата Режа
Големина:
7 inch
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Заби:
28
Број На Модел На:
рачно изработени
Бренд Име:
Виолетова Змеј
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
вкупна должина:
19.5
Тип:
Ножици За Сечење & Чистење Ножици

Избор на клиент