• Новак
ShengShou 7x7 Загатка Коцка Професионални ПВЦ&Мат Налепници Cubo Magico Загатка Брзина Класичните Играчки на Учење & Образование Играчки

ShengShou 7x7 Загатка Коцка Професионални ПВЦ&Мат Налепници Cubo Magico Загатка Брзина Класичните Играчки на

DEN 1180.00
DEN 1439.04
-18 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако не можете да го добиете вашиот објект во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас за помош.Ја активирате вашата фантазија и креативност . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Топла Продажба : Опис На Производот : .Реши тоа кога секоја страна натпревари . Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход.Подобрување на вашата меморија и рака флексибилност . Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.Стартер предизвикувачки загатка Производ Параметри : Бренд : Shengshou Материјал : ABS безбедно пластика Налепница тип : ПВЦ пластика Боја : Црна/Бела/Розова Големина : 77x77x77mm Пакет Димензии : 82x82x82mm Тежина : 350g Пакет Вклучуваат : 1pcs 7x7x7 Shengshou загатка коцка со оригинална кутија дознаете повеќе мозаик на коцка, ве молиме кликнете на линкот подолу :
Сакате да ја посетите Продавницата дома?
Услуга На Клиентите
Испорака На превозот начин добиваме : Кина Пост, Хонгконг Пост, Сингапур Пост, e Packet, EMS, DHL, UPS-от, итн. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Царина е обврска и одговорност на граѓанинот во вашата земја, така што купувачот треба да бидат одговорни за било каква даночни и царински давачки направени.

Главните карактеристики

Тип:
загатка коцка
Број На Модел На:
shengshou 7x7x7
Возраст Опсег:
> 6 години
цел број:
7x7x7
Бренд Име:
TIZUPIN
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Карактеристики:
Мини
Материјал:
Пластични

Избор на клиент

Бебе Деца Enfant Познанието Загатка Играчки За Деца Железната Кутија Картички Појавување Игра Когнитивни Vehicl/Овошје/Animal/Живот
  • Новак

Бебе Деца Enfant Познанието Загатка Играчки За Деца Железната Кутија Картички Појавување Игра Когнитивни Vehicl/Овошје/Animal/Живот

DEN 155.00 212.64

Карактеристики : Интересно појавување игра играчка за бебе деца.Шарени изглед атракција деца' внимание