• Новак
Креативни 12 Соѕвездија Новина Обратна Автомобил Чадор Windproof Двоен Слој Галакси Простор Ѕвезди Жените Дожд Превртен Чадор

Креативни 12 Соѕвездија Новина Обратна Автомобил Чадор Windproof Двоен Слој Галакси Простор Ѕвезди Жените Дожд

DEN 1512.00
DEN 1679.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

ОБРАТНА ПАТИ ТЕХНОЛОГИЈА – Кој единствен обратна виткање рамка која ви овозможува лесно да влезе и да излезе од автомобили, врати, и други тесни простори без да се навлажни. Капата паѓа кон внатре да стапица било капки вода во внатрешноста на крошна да се спречи истекување. БЛИЗНАЦИ СЛОЕВИТ РЕБРА НАПРАВЕНИ НА АРМИРАНО FIBERGLASS - двојно обложени fiberglass ребра, нудат извонредна ветер отпор, и се опремени со пропадне-безбедно инверзија технологија која им овозможува на целата рамка на invert за време на екстремно висок налетите на ветрови за да се спречи ребрата од кршење. Водоотпорен Слој - горниот слој е обложена со Тефлон заштитен слој, кој е водоотпорен предизвикување дожд да се мушка нагоре и ги брише со само неколку тресе на капата. Дополнителен слој е додадена на долната страна на крошна за заштита на ребра од елементите, спречување на ' рѓа. САМО СТОИ! – Кога чадор е пропадна, што стои на своето, заштита на вашите скапоцени крошна од валкани подови. Is_Customized : Да,Ние прифаќаме Една цел за DIY.Ако имате било какви слики треба да се прикаже на капата,да ги Обезбеди HD слики од мене,ние ќе го сфатат тоа.

Главните карактеристики

Тип:
Чадори
Панел Материјал:
Pongee
Контрола:
Не-автоматски Чадор
Шема:
Долго се справи со Чадор
Функција:
Сите во 1
Број На Модел На:
обратна чадор
Големина:
55-61cm radius
Возрасна Група:
Возрасни лица
Производот:
Сончево и Врнежлив Чадор
Бренд Име:
FGHGF
Материјал:
Полиестер
Објектот:
Автомобил Обратна Чадори
Функција:
Тркалање Преку
Is_Customized:
Yes
Употреба:
Патување риболов пешачење шопинг кампување
Соодветни толпата:
Мажи, жени, возрасни, деца
diametre:
110cm
Должина:
80cm
Тежина:
665g
Безбедност Дизајн:
со Рефлексивни лента
Продавница тип:
Прифати Дистрибуција

Избор на клиент