• Новак
10pcs/многу Памук, Лен Кеси 10x14cm Мала Партија Свадба Корист Бутик Шарм Накит Пакување Кеси Муслин Подарок Торба Пошта

10pcs/многу Памук, Лен Кеси 10x14cm Мала Партија Свадба Корист Бутик Шарм Накит Пакување Кеси Муслин Подарок

DEN 288.00
Во достапна форма

Пристапност


Опис
Објектот Количина
10 КОМПЈУТЕРИ /многу
Точка Бр.
Памук Торба 061
Објектот Материјали
Памук
Главната Боја
Шарени Дезени
Објектот Appox Големина
10x14 cm
Објектот Форма
Правоаголна Форма
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит Шарм Хривнија Подарок Пакување
Добредојдовте Во Мојата Продавница
Памук, Лен Мали Муслин Памук Подарок Drawstring Кеси 10x14cm Ѓердан Нараквици Алка Накит Свадба Партија Корист на Носителите на

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Тежина:
8.0g
Објектот Дијаметар:
11cm
Производ Карактеристики:
Мал Подарок Торба Накит Пакување Кеси
Материјал:
Памук
Бренд Име:
MISSDEAR
Објектот Ширина:
10cm
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Број На Модел На:
Памук Торба 061
Објектот Висина:
14cm
Големина:
10x14cm (3.93x5.51)
боја:
Шарени Дезени
Материјал:
Памук
Користат за:
Накит Шарм Хривнија Подарок Пакет Екранот
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Кина (Копно)
торба стил:
Мала Памучна Вреќа Шарм Накит Пакување Кеси

Избор на клиент