• Новак
LOVDARLING Бутик 30pcs Мода Симпатична Бонбони Боја Пом Пом Топката на Коса и Вратоврска Солидна Kawaii Еластична венчиња Гумени Бендот Headware

LOVDARLING Бутик 30pcs Мода Симпатична Бонбони Боја Пом Пом Топката на Коса и Вратоврска Солидна Kawaii Еластична

DEN 943.00
DEN 1109.76
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во единечната цена или трошоците за превозот.
Уживајте Во Вашата Шопинг Тука!
Совети : Кина пост воздух пошта е бавен превозот (18-60days),Брза испорака е EMS(5-10 дена), DHL,UPS-от(3-8 дена),Fedex(4-12 дена).Бои : со цел да се направи сте многу полесно да се земе боја сакате, ние одбележуваме со Бр. Ве молиме слободно контактирајте со нас или оставете порака при купување.Ние сме подготвени да ви помогнеме.Исто добрина за тебе од нас. Ве молиме студија внимателно со нашите фотографии, како и детален опис на веб страницата, и контакт на интернет за конечна потврда на бои и стил ако имате било каков проблем пред ставање на налози. Сите трошоци за увоз е да се Купувачот на сметка. 100% Сосема Нов и Модни Headware
2. Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги најасните слики на стил и боите на секој производ проследено со опис во детали. Ве молиме контактирајте ќе ги локалните обичаи да бидете сигурни дека ако постојат било какви дополнителни трошоци пред купување.) под секоја слика.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Геометриски
Материјал:
Полиестер
Тип:
еластична венчиња
Стил:
Моден
Бренд Име:
LOVDARLING
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Материјал:
Други

Избор на клиент