• Новак
5D Дијамант Везови Diy Дијамант Сликарство Rhinestones Опашот на Животните Слики Дијамант Мозаик Божиќ Подарок Игли за Плетење

5D Дијамант Везови Diy Дијамант Сликарство Rhinestones Опашот на Животните Слики Дијамант Мозаик Божиќ Подарок

DEN 234.00
DEN 418.08
-44 %
Во достапна форма

Пристапност

Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки.com
*Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови
може да предизвика одложување.
Ние секогаш проверете автомобил efully пред испраќање на стоката, сепак производи може да добијат оштетување duringthe долго испорака.Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се добие стоката.
*Изразат обично имаат царина прашање, во тој случај, ве молиме да соработува
царинската да плаќаат данок. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји
може да потрае подолго од 60 дена. Тоа е на висока дефиниција шема, добра текстура и естетското чувство, кој секогаш се доведе во врска со силна визуелна жалба за вас.
Ви благодариме многу за да изберете ДМ УБАВИНА ПРОДАВНИЦА. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. Ако за било која причина не сте задоволни, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. меур торба за пакување ефект покажуваат
Б : Боја кутија за пакување ефект покажуваат
Ние секогаш се испрати стоката во рок од 5 дена по вашата исплата.

Главните карактеристики

Големина:
20x25cm Square, 25x30cm Square, 30x40cm Square, 40x50cm Square, 50x60cm Square, 60x80cm Square
Стил:
Европа
Број на Бои:
1-30
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Бренд Име:
MOONCRESIN
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните
Завршување:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Материјал на Дијамант:
Слика кристал
детали:
Целосна Дијамант со слика
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Големина:
Multiple size can choose
is_customized:
Yes
занаети:
Дијамант Везови Крст
боја:
30-40 clore за нормално
Се применуваат во вселената:
дневната соба И спалната соба

Избор на клиент