• Новак
Бесплатен превозот 10pcs B953AS-560M=P3 TOKO 12X12X7MM 56UH

Бесплатен превозот 10pcs B953AS-560M=P3 TOKO 12X12X7MM 56UH

DEN 332.16
Во достапна форма

Пристапност


Добредојдовте на нашата Продавница
King Sun Micro Electronics Co. Ве молиме не се обесхрабрени ако вашата е-пошта не е одговорен за време на не-бизнис часа.
Повратните информации
Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секој и секоја трансакција. Јас сум на чекање за вас!!!
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Inductors
is_customized:
Yes
Бренд Име:
STACKPOLE

Избор на клиент