• Новак
Нови зимски волна коленото високи чизми Две носат еластични покаже тенка чизми со оптоварување пета чизми мода топли чизми

Нови зимски волна коленото високи чизми Две носат еластични покаже тенка чизми со оптоварување пета чизми мода

DEN 835.00
DEN 907.20
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.Акции на статусот и на пат е различно, ние ќе го изберете вашиот проект за брза испорака. ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја .Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3-ѕвезда Детални Продавачот рејтингот затоа што тие се еднакви на негативните
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).позадина итн.Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте минути и обидете се повторно плаќања мора да осиромашен во рок од 5 дена.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија .Ние го прифаќа alipay тука.
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.
Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачот обичај, не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да ги сноси тоа.Висока пета : 8.Ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
. Ние ќе ги пратите на стоки, одговор вратам на вас како е можно поскоро.
Повратни информации
Ве молиме оставете пет ѕвезди повратни информации.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Сезоната:
Зима
Вратило Материјал:
Памук Ткаенини
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Моден Елемент:
Платформа
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Insole Материјал:
ПВЦ
Пета Тип:
Оптоварување
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Копче
Пета Висина:
Med (1 3/4 2 3/4)
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Пол:
Жените

Избор на клиент