• Новак
Че Гевара Liberator на Јужна Америка CG печатени Тешки ткаење анти-лизга гумени подлога за статистика mouse pad Увеселителен парк Партија се залага за подароци

Че Гевара Liberator на Јужна Америка CG печатени Тешки ткаење анти-лизга гумени подлога за статистика mouse

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

modname=ckeditor
Mousepad Големина : во 9*7 инчи за 220mm*180mm*3мм Грб : Анти-лизга гумени врзани Пред Лицето : Силно текстура ткаенина, ткаат Функција : Заличи вашето workspace со популарни дизајни
Нови Производи Доаѓање >>
FQA :
П : сакам да научат како да се купи и плати цел ?
А : Здраво,има флеш видео Брз Водич да ви помогне да го знаете :
Имајте на ум : Тоа е долго време(Речиси 2months) брод до оддалечените области на руската Федерација и Бразил.
Ако ние ги испратите на погрешна предмети за вас,ве молиме да се земе некои фотографии на стоки и испратете ја на нас во рок од 7days откако ќе ги примите.
Контактирајте со НАС
Ако имате било какви прашања ,ве молиме контактирајте со нас преку "прашајте го продавачот прашање табот" на врвот на листата страница или ни e-mail и да го оставите пораките во вашата нарачка страница.

Главните карактеристики

Големина:
220x180x3mm
Број На Модел На:
MP211
is_customized:
Yes
Повод:
Роденден,Децата Ден,април Будала Ден Назад На Училиште,Земјата Ден,денот на Благодарноста,Партија,Божиќ,Денот на Вљубените,Свадба,Нова Година,Дипломирањето
Број на Компјутери:
1pc
Шема:
цртан слика
Материјал:
Тешки ткаенина, ткаат(Пред)+Не се лизга гумени(Назад)
Големина:
220x180x3mm
боја:
Како што е прикажано

Избор на клиент