• Новак
100pcs DC 12V 5A Адаптер Снабдување AC Адаптер Конвертор Трансформатори За 5050 3528 WS2811 LED Лента Осветлување Модули Екранот

100pcs DC 12V 5A Адаптер Снабдување AC Адаптер Конвертор Трансформатори За 5050 3528 WS2811 LED Лента Осветлување

DEN 19968.00
Во достапна форма

Пристапност

Телефонски Број се препорачува за повеќе точна испорака. Важно давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме бидете сигурни дека на адреса на вашата исплата е актуелна. Основана во 2010 година,Што е понуден клиенти удобен начин да се продавница за широк избор на производи по атрактивни цени преку интернет веб-сајтови. Како колку цената што треба да се напише на испорака фактура, тогаш колку транспортни задолжен ние треба да се напише на фактурата. Како што се, ние исто така се обидуваме се потрудиме да се избегне било неутрален или негативен фидбек предизвикани од било невнимание или недоразбирање.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Нормално сите нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 работни дена од денот на исплата или датумот на e Check се брише. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар(испорака)друштво или кога ќе ги собереш на објектот до. Вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред и постојано подобрување на нашите услуги. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.5 mm ( компатибилен со 5. Ние веќе нека производ во боја имаат тенденција да вистинската колку што е можно, меѓутоа, бидејќи на мониторот боја грешка има повеќе или помалку, има малку различни.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
12v 5a ac адаптер
Излез Тип На:
DC
is_customized:
Yes
врска:
Приклучок Во
Излезен Интерфејс:
5.5 мм*2,5 mm
Употреба:
led лента
Објектот Карактеристики :
12v 5A ac адаптер
SKU:
apa43

Избор на клиент