• Новак
26pcs Ангел Бебе Туш Фолија Polka Латекс Балони 40 Инчи Број Надувување Балон Деца 0-9 Роденден на Патот Оркестарот Стојат Сет

26pcs Ангел Бебе Туш Фолија Polka Латекс Балони 40 Инчи Број Надувување Балон Деца 0-9 Роденден на Патот Оркестарот

DEN 302.00
DEN 335.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако имате било какви вредни коментари или предлози, најслободно контактирајте со нас,ви благодариме !
Сакате да видите повеќе производи и добредојде на нашата продавница ↓ :

. 【Производ Големина】 : 40 инчи број балон.
1pc двострано лепило (Стави број балон и латекс балон заедно). 2、 Може да се користи постојано, полнење и празнење погодност, не користете го еднаш за да го фрлаат. 【Материјал】 : Креативни Број Круна Алуминиумска Фолија Балони 【Производ користите】 : За среќен роденден, свадба изглед, партиска прослава декорација, детски играчки и други користи широк спектар на страните за да го прослават најдобри декоративни балони, со други балони употреба празнична ефект подобро.
1pc мини круна(Можете да изберете сина, розова, момче, девојче, тогаш ве молиме оставете порака). 3、 По завршувањето на надувување топката малку рамен, топката доаѓа со лепак автоматски ќе се печат.
26pcs/set Ангел Бебе Туш Фолија Polka Латекс Балони 40 Инчи Број Надувување Балон Деца 0-9 Роденден на Патот Оркестарот Стојат Сет
26pcs можете да добиете на :
22pcs 12 инчен латекс балони. Добредојдовте пријатели Коментари Забелешки омилен круна и број и боја! 【Карактеристики】 : 1、 материјал за алуминиум, топката има метален сјај, еднаква боја, сферични и убава.

Главните карактеристики

Обликот:
Момче 2, Момчето 3, Момче 4, Момче 5, Момче 6, Момче 7, Момче 8, Момче 9, Девојка 0, Девојка 1, Девојка 2, Девојка 3, 4 Девојка, Девојка 5, Девојка 6, Девојка 7, Девојка 8, Момче 0, Девојка 9, Момче 1
Повод:
Број на Компјутери:
26pcs
Обликот Стил:
Број,Слика На Цртан Филм
Класификација:
Ballon
is_customized:
No
Број На Модел На:
колона балони
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Повод:
DIY

Избор на клиент