• Новак
ЗА DELL ЗА XPS 13 L321X L322X Моќ LED Одбор со Кабел P/N H6MPC 0H6MPC

ЗА DELL ЗА XPS 13 L321X L322X Моќ LED Одбор со Кабел P/N H6MPC 0H6MPC

DEN 644.64
Во достапна форма

Пристапност

ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање .
Пакет :
За да бидат спакувани во Писмото, анти-статички кеси, завиткани од меур торба, во тетрапак;
ПРЕВОЗОТ
1.EMS,UPS-от,Fedex,DHL : Превозот ограничување на веб-страница објавени на време ќе преовладува.Ние сме одговорни за размена и испрати друг да ти со авион Парцела или на курирската служба DHL.Не прифаќајте го пропушти цел да се вратите, и без наплата е дозволено.ако треба , pls контакт со нас и јас ќе ви кажам нашите paypal сметка , или можете да го видите во продавница насловна страница .По приемот на стоката ве молиме тест одеднаш, ако има проблеми контактирајте со нас и да ни се врати во рок од 14 дена на ваш трошок, после 14 дена ние не нудиме целосна наплата . Проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија. Клучот е во тоа што треба да ми го кажете вашето име и презиме , Детални Адреса,ви благодариме . Затоа што други го Изразат веројатно се врати на Царината.Пост Превозот : транспорт време е долга,ако ви треба добра итна ,ве молиме да не изберете го ова. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али - Пораката пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,Ние веруваме дека секој проблем може да се реши со отворен и пријателски разговор.Ако сте од Русија,ве Молиме изберете EMS и Кина Пост Воздух Mail.Answer : ___________________________ Note : Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци. Проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3.

Главните карактеристики

Должина на кабел:
0.2 m
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
L321X L322X
Бренд Име:
ASDFGHJK

Избор на клиент