• Новак
2017 пролетта и летото сандали рамен коленото висок повик кул ракавици тексас рамно стапало кул ракавици gaotong женски чевли

2017 пролетта и летото сандали рамен коленото висок повик кул ракавици тексас рамно стапало кул ракавици gaotong

DEN 1320.00
DEN 1435.20
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


Испорака
Забелешка : поради руската поштенска политика на вредноста, купувачите треба да се пополни во правилното име на примачот име и презиме
"Бесплатен превозот" проект ќе започне "Кина пост" Ако не се добиени стоките во рок од 45 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија .Ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
.позадина итн. ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја . Ние ќе ги пратите на стоки, одговор вратам на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите.Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте минути и обидете се повторно плаќања мора да осиромашен во рок од 5 дена. Ние гарантираме стил е иста како и
Боја несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот осветлување .Акции на статусот и на пат е различно, ние ќе го изберете вашиот проект за брза испорака.Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Пета Тип:
Станот со
Сандала Тип:
Гладијатор
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Стил:
Слободно време
Outsole Материјал:
ПВЦ
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Шаблон Тип:
Граничи
Со Платформи:
No
Обвивка Материјал:
Платно
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Тока Рака
Бренд Име:
KNCOKAR
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Горниот Материјал:
Тексас

Избор на клиент