• Новак
WOSTU Автентични 925 Sterling Silver Круг Паун Кубни Циркон Пердув Монистра За WOST Шарм Хривнија парична Казна Накит за Подарок BKC472

WOSTU Автентични 925 Sterling Silver Круг Паун Кубни Циркон Пердув Монистра За WOST Шарм Хривнија парична Казна

DEN 384.00
DEN 638.88
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис :
Инспирација за ова лежиште доаѓа од прекрасни паун пердуви, на циркони е dazzlingly брилијантен. Можеби вашата убавина да биде како што е зачудувачки како паун.
.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
2g
Број На Модел На:
BKC472
Метали Тип:
925 Sterling silver
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Бренд Име:
WOSTU
Материјал:
Метал
боја:
Розова и
Обликот:
Опашот На Пердув
Дизајн Концепт:
Финч Пердув
Гаранција:
100% 925 фунта сребро. Ако не, целосно враќање на средствата.
Големина:
1.2*1.2CM

Избор на клиент