• Новак
50x За Тркало Фендер Одблесокот Калапи сина Клипови Панел Најлон Retainer за Тојота 90904-67036 D130

50x За Тркало Фендер Одблесокот Калапи сина Клипови Панел Најлон Retainer за Тојота 90904-67036 D130

DEN 452.00
DEN 475.20
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : S&H НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО КОЈА ДРУГА УВОЗ ТАКСИ. ВКУПНИОТ ИЗНОС ДОЛЖИ вклучува последната аукција цена плус S&H(Превозот и Ракувањето).
Ви Благодариме!
.) Повратни информации
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ако не сте сигурни дали овој производ е погоден за вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им служи за вас. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Плаќањето мора да се изврши во рок од 4 дена на аукција затворање. Повеќето од Земјите на ПРЕВОЗОТ. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сликите прикажани се вистински објект и фотографирани од мене.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Ширина:
1.2cm
Објектот Должина:
1.8cm
Име На Модел:
9090467036
Објектот Тежина:
0.1kg
Бренд Име:
EUSTEIN
Објектот Висина:
1.5cm

Избор на клиент