• Новак
PASAYIONE Романтична Прилики Легури на Метал Свадба Партија Место Картичката во Држачот Со Љубов Писмо Шема Партија Резерви (Сет на 24)

PASAYIONE Романтична Прилики Легури на Метал Свадба Партија Место Картичката во Држачот Со Љубов Писмо Шема

DEN 790.00
DEN 877.44
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис на производот
Тежина : 20g/Еез.500g/пакет
Тип : Романтичен
Материјал : Сребрен
Детални информации
За превозот
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по вашата исплата е расчисти.
За оваа содржина,ние ќе го испрати express.па за 7-15 дена стокови ќе биде deliverd до вашиот дом.
Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.Ако има било какви прашања,вие сте добредојдени да не контактирате.Задоволство ни е да ви служи

Главните карактеристики

Повод:
Крштевка & Крштевањето,Партија,Матура,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Свадба
Материјал:
Легура
Бренд Име:
PASAYIONE
Број На Модел На:
tv
Шема:
Никој
Големина:
XS
is_customized:
Yes
Настан & Партија Ставка Type:
место за држачот
Големина:
3.5*3.2cm
Тежина:
50Grams/Piece
Материјал:
Легура
Пакет:
Пакување кеси

Избор на клиент