• Новак
Оригинални Нови Пристигнување 2018 Adidas NEO Етикета Унисекс Спортски Чорапи

Оригинални Нови Пристигнување 2018 Adidas NEO Етикета Унисекс Спортски Чорапи

DEN 649.00
DEN 792.00
-18 %
Во достапна форма

Пристапност


КУПУВАЧОТ ЧИТАЊЕ на Плаќање : во Моментов,што може да се плати од страна на QIWI,Western Union,Виза и Boleto. Ние не сме одговорни за било товар на врати чевли на погрешна големина на кои се избрани од страна на себе си.Јас f имате било каков проблем,ве молиме навремено контактирајте со нас,ние ќе ви послужи веднаш . Ние рефундирање на вашите пари или брод ќе друг пар на точната големина, по што се добива вратени чевли. Ако имате било какви прашања, слободно контактирајте со нас. Враќање&Наплата : Враќање и замена се прифатени во рок од 7 дена откако ќе го примите чевли пред носење. Покрај тоа, нормално е дека чевли имаат малку verflow лепак, чевли во шалтери, исто така, имаат овој проблем. Повратни информации : Позитивна повратна информација(5 ѕвезди) е многу важен за нас , ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации. Пакување : Генерално,ние ги испратите сите наши производи со оригиналниот пакет .Производите што се продаваат се 100% оригинални. Бидејќи на светлината во различни средини, различно екраните, и други причини, веројатно ќе има малку хроматските аберации помеѓу сликата и производ. Испорака : Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1~7days (според вашите нарачки количество) по уплатата.

Главните карактеристики

Големина:
M, S
Бренд Име:
Adidas
Пол:
Мажи
Црево На Висина:
Чорапи
Прст-одделени:
No

Избор на клиент