• Новак
2018 Пролет Нови Жените Чипка Фустани, Цветни Капчиња Шупливи Надвор Vestido Комбинација Секојдневен Тенок Канцеларија Партија Долг Фустан

2018 Пролет Нови Жените Чипка Фустани, Цветни Капчиња Шупливи Надвор Vestido Комбинација Секојдневен Тенок

DEN 1073.00
DEN 1247.52
-14 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
yunting
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
А-Линија
Сезоната:
Зима
Стил:
Гроздобер
Деколте:
Стенд
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
2
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Чипка
Материјал:
Памук,чипка
Фустани Должина:
Средината На Теле
Половината:
Природни

Избор на клиент