• Новак
Говорникот Мрежа Dustproof Скара со водоотпорен лепак За Samsung ГАЛАКСИ S7 S 7 G9300 Мрежа Dustproof Скара

Говорникот Мрежа Dustproof Скара со водоотпорен лепак За Samsung ГАЛАКСИ S7 S 7 G9300 Мрежа Dustproof Скара

DEN 313.00
DEN 329.76
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

АКО LCD Веќе Инсталиран и да се најде некои прашање. Испорака во 2 работни дена после потврда на плаќањето. ПОТОА Можете да ги инсталирате на вашиот телефон. Било какви други прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Повратни информации :
1. Одличен за по-продажба на услуги. Откако пратката стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба.
EMS нормално ти стигне во 7-15 дена. Производи Детали : Говорникот Мрежа Dustproof Скара со водоотпорен лепак За Samsung ГАЛАКСИ S7 S 7 G9300 Бесплатен Превозот 3. АКО сте задоволни со производи по тестирање.
DHL вообичаено трае 3-5 дена за да стигне до вас. Ве молиме да ни ги испратите назад во рок од 3 дена . Ние ќе ви одговори што наскоро.
Напомена : 1. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано. Тоа е многу важно за вас да се провери можно пораки во вашиот е-мејл или во Aliexpress цел првите три дена по плаќањето, бидејќи таму е многу веројатно информациите дека е на чекање за вас за да одговорите, со цел да се избегне одложување на испраќање на пакетот.

Главните карактеристики

боја:
Роза, Златен, Сребрен, Сина, Црна
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Дланка
Број На Модел На:
За Samsung Галакси S7 G9300
Бренд Име:
Ivibrate
Материјал:
За Samsung GALAXY S 7 G9300
Тип:
А+Квалитет
Sytle:
Говорникот Мрежа Dustproof Gril
Број На Модел На:
За Samsung GALAXY S 7 G9300
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Материјал:
Задната камера стаклена леќа
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Компатибилен:
За Samsung ГАЛАКСИ S7 G 9300
За:
Говорникот Мрежа Dustproof Gril
Функција:
Говорникот Мрежа Dustproof Gril

Избор на клиент