• Новак
убава Лаванда Дрво Небото 3D прозорец приказ на ѕид налепница креативни дупка пејзаж сценографијата уметност дома декор дневна соба цвет продавница

убава Лаванда Дрво Небото 3D прозорец приказ на ѕид налепница креативни дупка пејзаж сценографијата уметност

DEN 303.00
DEN 319.20
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Ефект Слики / Производ Слики / Детали За Производот
Производ Големина /Заврши Големина
Ве Молиме Обрнете Внимание На Големината
Слики За Повикување Само,Предмет На Нашите Производи Достапни

Главните карактеристики

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
ZYPB-8024E-МЈ
Класификација:
За Ѕид
Бренд Име:
AWOO
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Име:
ZOOYOO
Материјал:
ПВЦ
Соодветна употреба:
дома dacal/детска соба оркестарот/свадба декорација/партијата декор
Соодветно место:
Спалната соба/Дневна соба/Дете соба/Училницата
Место на Потекло:
Кина
Функција:
прекрасна/класичен/fasion/креативните
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Технологија:
3-та генерација печатени пвц ѕид налепница
Шема:
пејзаж љубов семејство

Избор на клиент