• Новак
Во 2017 на нови високо-револвер сандали мода обувки секси високи потпетици snakeskin жито ѕиркаат-пети шупливи надвор сандали жените чевли

Во 2017 на нови високо-револвер сандали мода обувки секси високи потпетици snakeskin жито ѕиркаат-пети шупливи

DEN 1188.00
DEN 1291.20
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачот обичај, не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да ги сноси тоа. Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.Ние го прифаќа alipay тука.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни од вас да купите, ве молиме контактирајте со нас преку Мојот Пораки или Прашајте го Продавачот Прашања, пред да замине неутрален или негативен фидбек . Нашата цел е задоволството на клиентите. Ние ќе ги пратите на стоки, одговор вратам на вас како е можно поскоро.
Испорака
Забелешка : поради руската поштенска политика на вредноста, купувачите треба да се пополни во правилното име на примачот име и презиме
"Бесплатен превозот" проект ќе започне "Кина пост" Ако не се добиени стоките во рок од 45 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување。
.Акции на статусот и на пат е различно, ние ќе го изберете вашиот проект за брза испорака.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Моден Елемент:
Глуждот Рака
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Outsole Материјал:
ПВЦ
Со Платформи:
No
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Бренд Име:
KNCOKAR
Сандала Тип:
Основни
Шаблон Тип:
Paisley

Избор на клиент