• Новак
S117014 Стигнале Telescoping Инспекција Огледало со 1 BUC 3мм LED Светло Огледало со Дијаметар од 32-милиметри Max Expandding Должина 910mm

S117014 Стигнале Telescoping Инспекција Огледало со 1 BUC 3мм LED Светло Огледало со Дијаметар од 32-милиметри

DEN 544.00
DEN 672.00
-19 %
Во достапна форма

Пристапност


5542775554592783 Купи подолу предмети заедно и ние брод во исто време.. US $ 35.00 /парче US $ 24.00 /парче US $ 18.00 /парче US $ 42.00 /парче US $ 52.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 36.00 /парче US $ 15.00 /парче US $ 19.50 /парче US $ 14.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 23.20 /парче US $ 26.64 /парче US $ 26.00 /парче US $ 17.00 /парче US $ 20.50 /парче US $ 21.91 /парче US $ 21.00 /парче US $ 15.00 /парче US $ 214.00 /парче US $ 35.99 /парче US $ 22.00 /парче US $ 31.00 /парче US $ 15.20 /парче US $ 12.00 /парче
Здраво, Пријатели, Добредојдовте на нашата продавница. Место цел сега и ние ќе се обидеме потрудиме да брод вашата нарачка во рок од 24 часа. Се најдобро!!!
Joyfull Шопинг Продавница ШЕФИЛД Стигнале Возило Автомобил Шасија Telescoping Инспекција Огледало со 1 BUC 3мм LED Светло Огледало со Дијаметар од 32-милиметри Max Проширување Должина 910mm Опремени со 1 LED светло кое се 3мм дијаметар. Огледалото е тркалезна форма, Тоа е дијаметар е 32-милиметри. Стигнале нерѓосувачки челик антена, која должини од 21.5 cm до 91cm. Мулти-агол топката заеднички вратот. Професионална алатка за автомобил шасија инспекција, од суштинско значење за безбедност за заштита на алатката.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
S117014
Бренд Име:
ШЕФИЛД
Тип:
Други
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент