• Новак
50PCS MMBTH10LT1G MMBTH10 Марк 3EM SOT23 SOT-23 NPN ПОВРШИНАТА ПЛАНИНАТА VHF/UHF ТРАНЗИСТОРИ 25V 0.05 НА

50PCS MMBTH10LT1G MMBTH10 Марк 3EM SOT23 SOT-23 NPN ПОВРШИНАТА ПЛАНИНАТА VHF/UHF ТРАНЗИСТОРИ 25V 0.05 НА

DEN 82.00
DEN 86.40
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Ви благодариме за вашата посета!
Имаат добро време!

Главните карактеристики

Големина:
SOT-23
Бренд Име:
Х. Т. krqin
Број На Модел На:
транзисторски
Материјал:
Керамика
Обликот:
Стандард
Пакет:
Yes

Избор на клиент