• Новак
1PCS 12V DC Напојување splitter Кабел 5.5 мм*2.1 mm 1 Женски 2 Машки Splitter конектор Приклучок адаптер за видео надзор Камера led лента

1PCS 12V DC Напојување splitter Кабел 5.5 мм*2.1 mm 1 Женски 2 Машки Splitter конектор Приклучок адаптер за

DEN 38.00
DEN 42.72
-11 %
Во достапна форма

Пристапност

За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин превозот цена (од Кина до вашата локација).
* Вашето мислење е важно за нас да се подобри квалитетот на нашата услуга.
* Цел ќе биде испратена во рок од 3 работни дена.
* Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услугата, само се чувствуваат слободни да контакт прво пред да остави било неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство.1 mm машки DC моќност адаптер Приклучок Дијаметар : 5.
* Ние го прифаќаме услови за плаќање на Зачувам, и други популарни термини. По 1 месец на купување, купувачот треба да плати 2 начини на превозот цена.
* Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако се потврди цел.
* Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот страна.
* Откако ќе ги добиете врати објект, ние ќе го испрати назад како е можно поскоро. Срдечно ве покануваме да оставите Позитивен Фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
* Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Главните карактеристики

боја:
1 да 2 начин
Број На Модел На:
2K22031
Приклучок Тип:
1 Женски 2 Машки
Дијаметар На Приклучокот:
5.5 мм надворешното, внатрешното 2.1 mm
Конектор тип:
5.5*2.1 mm

Избор на клиент