• Новак
1 Сет За Во Автомобил Возило Електрични Радијатор Фан На Монтирање На Комплет Пластични Врски Ремени Универзална

1 Сет За Во Автомобил Возило Електрични Радијатор Фан На Монтирање На Комплет Пластични Врски Ремени Универзална

DEN 86.00
DEN 102.72
-16 %
Во достапна форма

Пристапност

1 Сет За Во Автомобил Возило Електрични Радијатор Фан На Монтирање На Комплет Пластични Врски Ремени Универзална
Карактеристики : Обезбедува силна, долготрајна и инсталација-friendly дизајн, Универзалниот дизајн за кој било автомобил, камион или други автомобилската возило отпорни на Топлина компоненти за долготрајна издржливост Компатибилен со радијатори, масло ладилници и пренос на ладилници Спецификации : Материјал : Пластични+Метал Боја : Црна Количина : 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакет Содржина : 4 x Монтажа на Ремени/Врски 4 x Рака/Вратоврска Брави 8 x Пена Влошки 4 x Метал Тензија Извори

Главните карактеристики

Бренд Име:
ANENG
Осветленост Дел Број:
1A21008
Производителот Дел Број:
D7YA1A21008
Стил:
Не Панел Модул Стил
делови:
собранието

Избор на клиент