• Новак
Жените Bling Крпа Посочи Пети Балет Станови 2017 Пролет/Есен Женски Бренд Нови Кристал Се Лизга-На Секојдневен Чевли

Жените Bling Крпа Посочи Пети Балет Станови 2017 Пролет/Есен Женски Бренд Нови Кристал Се Лизга-На Секојдневен

DEN 879.00
DEN 955.20
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Обвивка Материјал:
PU
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
20007
Затворање Тип:
Лизга-На
Станови Тип:
Балет Станови
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Посочи Пети
Моден Елемент:
Fretwork
Insole Материјал:
TPR
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR

Избор на клиент