• Новак
1Pc Нерѓосувачки Челик двонасочна Grafiting Игла Алатки Beekeepers Пчела Одржување Алатки M15

1Pc Нерѓосувачки Челик двонасочна Grafiting Игла Алатки Beekeepers Пчела Одржување Алатки M15

DEN 66.00
DEN 89.28
-26 %
Во достапна форма

Пристапност


1 Pc Нерѓосувачки Челик двонасочна Grafiting Игла Алатки Beekeepers Пчела Одржување на Алатки
100% сосема нов и висок квалитет на Објектот тип : Beekeepers Пчела Одржување Алатки Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Вкупна Должина : Околу 19cm/7.48" Направени од не ' рѓосувачки челик, трајни и стабилни дршката е во полиран, лесно да се сфати, не-silp Двата краја на игла во различни големини и во две-начин на употреба за beekeepers Употреба : одгледување на кралицата пчела, отстранување на ларвите Количина : 1 PC (Нема мало пакет) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! Пакет Листа : 1*Grafiting Игла Пчела Одржување на Алатки (други додатоци на Сликата не се вклучени)

Главните карактеристики

Тип:
инсекти
Бренд Име:
YAS
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Grafiting Игла Пчела Одржување На Алатки

Избор на клиент