• Новак
Fdfkalk 2018 Нови Породилно Панталони Бременоста Тексас Фармерки Облека За Бремени Жени Стомак Панталони Панталони Породилно Фармерки Панталони F60

Fdfkalk 2018 Нови Породилно Панталони Бременоста Тексас Фармерки Облека За Бремени Жени Стомак Панталони Панталони

DEN 1021.00
DEN 2002.56
-49 %
Во достапна форма

Пристапност

Контакт Со Нас На : 1. 3-10 работни дена од Express. но, ние не се плати за врати товар. Напомена : 1, Ние сме бесплатен превозот од Кина Пост Р egistered Воздух Пошта, ако изберете други превозот методи, не треба да плаќаат за дополнителен товар. 2, Ако не знаете како да се избере големината, ве молиме падна слободно да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогне., Улица, Град, Регион и држава. 2, ќе се согласат дека купувачот го вратите производот назад и да се вратат пари. Примање на време = Обработка на време + Превозот време 2.

Главните карактеристики

Породилно Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Фармерки
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Worsted
Одговара Тип:
Слаби
Материјал:
Памук,Полиестер
Боја Стил:
Природна Боја
Бренд Име:
Fdfklak
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Измијте:
светлина
боја:
Сина
Големина:
S,M,L,XL,XXL

Избор на клиент