• Новак
Чисто Сребро Обрачот Обетки 925 фунта сребро обетки За Жените Дама Фунта-сребро-накит за на Свадба Партија Накит AJ

Чисто Сребро Обрачот Обетки 925 фунта сребро обетки За Жените Дама Фунта-сребро-накит за на Свадба Партија

DEN 1023.00
DEN 1968.00
-48 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Гем Боја:
3.5 см, 4.5 cm, 5.5 cm
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
GIC Број
Обликотшема:
Круг
Certificate Type:
GIC
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
yijia
Бренд Име:
L&P
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
Никој
Метал Печат:
925 Sterling silver
Големина:
3.5/4.5/5.5cm
Тежина:
about 3.8g

Избор на клиент