• Новак
Funnytree позадина за фото свадба цвет обичај банер романтична позадина photocall нови фотографски портрет снимање оркестарот

Funnytree позадина за фото свадба цвет обичај банер романтична позадина photocall нови фотографски портрет

DEN 467.00
DEN 666.72
-30 %
Во достапна форма

Пристапност

П : Што е разлика помеѓу тенки винил и полиестер? A : Тенок винил материјал : Не е водоотпорен; Може да се користи само за внатрешна фотографија; Повеќе за еднократна употреба. П : Како да го прилагодите на позадината? A : Можете да го испратите да ги прилагодите на информации според броеви на сликата тука. П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2.Пад на превозот 6. За полиестер позадина,може да се мие или железо тоа да се отстрани набори,набори се лесно да се отстранат. Африка, Јужна Америка зема 25-60 работни дена.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака
.Валани испраќање позадина 3. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1.

Главните карактеристики

Големина (мм):
Број На Модел На:
YFSYA-0038
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Бренд Име:
funnytree
Материјал:
тенка винил
Големина:
WideXHigh(can be customized)
Материјал:
Тенка винил и Полиестер
Обичај:
Додадете текст за слободни
Повод:
роденден,свадба,фестивал,забава,итн.
Погоден за:
Фотографија студио,Партија оркестарот,Семејство,итн.
Клучни зборови:
печатени фото фотографија позадина позадина
Пакет:
Yes
Перат:
Само полиестер

Избор на клиент