• Новак
автомобил стил покрие пригушувач надворешноста крајот цевка се посвети нерѓосувачки челик издувните совет опашка 1pcs За Хонда ФИТ ЏЕЗ 2014 2015 година

автомобил стил покрие пригушувач надворешноста крајот цевка се посвети нерѓосувачки челик издувните совет опашка

DEN 895.00
DEN 1006.08
-11 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако објектот не е дефектен, објектот ќе биде испратена назад на купувачот.net/en (како што се e Packet, Кина Пост, dhl и други курир)
П : како да Ја купите за заштита на времето истекува, она што можам да направам?
О : Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи времето за испорака и проверете ја вашата цел следење, па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање : alipay, виза, запад унија, банкарски трансфер , и др.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добивате нашиот е-маил. Ние, исто така, нудат во комбинација превозот попуст.com/ (За Aliexpres Стандард Превозот само) или www. Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации се точни, како што се името, адреса ,телефонски број,ZIPcode,и др.
П : Како можам да track my парцела кога се испраќаат?
A : Ние искрено ве покануваме да ги пратите овој парцела со вашиот следење на број по овој линк http : //global. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и такси Превозот.
П : дали има некој царина?
A : Нормално ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
П : Кога ќе се организираме на испорака?
A : Нормално, ние ќе брод цел во 1-2 работни дена (48 часа) еднаш плаќањето е завршено, Ако ви треба било поволни или брза испорака, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. За да ги избегнете високите царинење такса, ве молиме дозволете ни да знам колку вредноста што би сакал да се изјасни кога ќе го поставите цел.Ние ќе ги испратите вашите производи на време и да имаме следење на број автоматски.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил модел:
Одговара Џез
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Дијаметар:
1cm
Модел Година:
2014-2016
Објектот Висина:
1cm
Објектот Ширина:
1cm
Име На Модел:
APTHF6453
Објектот Тежина:
0.28kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
декорација&заштитата и безбедноста на
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Должина:
1cm

Избор на клиент