• Новак
м1.6 м2 м3 м4 дупчиња вози sems завртки , 304 од не ' рѓосувачки челик дупчиња сирење главата болт

м1.6 м2 м3 м4 дупчиња вози sems завртки , 304 од не ' рѓосувачки челик дупчиња сирење главата болт

DEN 579.00
DEN 609.60
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Димензии:
Број На Модел На:
М1.6-M10
Бренд Име:
DX-Пазар
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
други големина:
контактирајте со нас за

Избор на клиент