• Новак
JEXXI Класичен Циркон Свадба 925 Sterling Silver Прстени за жените Накит Сребрена Боја Ангажман Женски Прстени Подарок со Едноставен Стил

JEXXI Класичен Циркон Свадба 925 Sterling Silver Прстени за жените Накит Сребрена Боја Ангажман Женски Прстени

DEN 168.00
DEN 257.76
-35 %
Во достапна форма

Пристапност


Ви благодарам многу., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор.4 mm
Материјал : 925 Сребрен и Кристално
Количини : 1 компјутер
1. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput . Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет.

Главните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Нередовните
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Повод:
Свадба
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
J37001
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
n
Функција:
n
- Годишнината Партија Прстен:
жените свадба прстен
Стил:
Романтични
Компатибилност:
Други

Избор на клиент