• Новак
p12 симпатична животно копче синџир

p12 симпатична животно копче синџир

DEN 43.68
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
Антички Бакар Позлатен,Антички Сребрен Позлатен,Антички Бронза Позлатен
Стил:
Нео-Готски
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Aogue
Број На Модел На:
AJ003
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
НОЖ ЗА ПРИВРЗОЦИ
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој

Избор на клиент