• Новак
Бесплатен превозот 10pcs Германија ЕП заеднички режим inductance B82721A2122N020 увезени оригинални 2X6.8MH 1.2 30%

Бесплатен превозот 10pcs Германија ЕП заеднички режим inductance B82721A2122N020 увезени оригинални 2X6.8MH

DEN 1645.44
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Број На Модел На:
Inductors
is_customized:
Yes
Бренд Име:
STACKPOLE
Серпентина Класификација:
Саќе серпентина

Избор на клиент