• Новак
Мото Додатоци Universal ДОВЕДЕ Табличка светлина Планината заградата Топ-На LED Табличка светлина За Скутер И Трки

Мото Додатоци Universal ДОВЕДЕ Табличка светлина Планината заградата Топ-На LED Табличка светлина За Скутер

DEN 479.04
Во достапна форма

Пристапност

Мото Додатоци Universal ДОВЕДЕ Табличка светлина Планината заградата Топ-На LED Табличка светлина За Скутер И Трки Опис; здравствена Состојба;100% сосема нов Објект име ; Универзална LED Табличка светлина, Боја, Црна, Бела Тежина;0.02 KG Материјал Тип ;Пластични и LED Објект Должина ;8.7 cm /3.53 инчен Објект Ширина ;11.7 cm / 4.61 инчен Објект Висина ;3.5 cm / 1.38 инчен 100% Сосема нов и висок квалитет. Тоа е издржлив и лесен. Едноставен дизајн и лесен за употреба. Совршено се Вклопуваат и Plug and Play. Fitment; Универзална LED Табличка light Пакет Вклучува ; Еден компјутер Universal ДОВЕДЕ Табличка светлина Подолу се детални фотографии;

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Универзална,Aprilia,Хонда,Харли-Дејвидсон,Триумф,BMW,Ducati,Benelli,Победа,Kawasaki,Suzuki,Јамаха
Име На Модел:
Universal ДОВЕДЕ Табличка светлина
Објектот Должина:
8.7cm
Бренд Име:
SMOK
Објектот Ширина:
11.7cm
Материјал Тип:
пластични и led
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Висина:
3.5cm
Состојба:
100% Сосема Нов
Објектот Должина:
3.53 inch
Објектот Ширина:
4.61 inch
Објектот Висина:
1.38 inch
Точка име :
Universal ДОВЕДЕ Табличка светлина
боја:
црна, Бела

Избор на клиент