• Новак
Големина 75-95ABC Градите Форма Градник Mastectomy Жените Градник Дизајниран со Џебови за Силиконска Протеза на Дојка

Големина 75-95ABC Градите Форма Градник Mastectomy Жените Градник Дизајниран со Џебови за Силиконска Протеза

DEN 1025.00
DEN 1079.04
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе го задржи Trade Manager на интернет што е можно колку што може .секогаш ќе брод во рок од 7 дена по исплата потврди
2.мие , лесно да се чисти и суви 4.безбедно и без несакани ефекти 6.
3 ќе пристигне во 5-10 дена со DHL или Fedex ,од страна на Кина пост регистрирани ail mail usaually земе 25~40 дена
4.
Име на модел : 6023
Материјал : памук и најлон
Боја : беж, црна, сина
Тежина : околу 100g/pc
Големина : 75-95 ABC (стандардно : 85 B, или можете да ни кажете која големина сакате, ви благодарам!)
Сертификат : ФДУ SGS
Одговараат за : mastectomy жени
MOQ : 1 парче
Детали :
објектот е направен од 100% врвен квалитет увоз на медицински силикони со мека и вистински да се допира ,се повеќе е важно е објектот на температурата ќе се промени кога на вашето тело температура се промени така што нема да се чувствувате unconfortable кога ќе го користите .Анти-Бактериски , Анти-Статички , Дише , Еко-Пријателски
нашиот објект има положено CE,SGS тест, па можете да се чувствуваат слободни да го користите
превозот термини :
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .секогаш ќе брод од страна на кина пост воздух mail ,DHL , Fed EX ЕМС .

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Градите Форма
Големина:
75ABC-95ABC
Количина:
1 Парче
Тежина:
about 100g/pc
Бренд Име:
Прекрасен Пролетен Ден
Материјал:
100% Медицински Силикони
Број На Модел На:
6023

Избор на клиент