• Новак
Дрво жито 5.2 инчен За ZTE Nubia Z11 Министерствата Случај Покрие Случај Случај Тешко КОМПЈУТЕР За ZTE Nubia Z11 Мини S nx549J Задниот Капак на Телефонот Случај

Дрво жито 5.2 инчен За ZTE Nubia Z11 Министерствата Случај Покрие Случај Случај Тешко КОМПЈУТЕР За ZTE Nubia

DEN 218.00
DEN 229.92
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Превозот :
Ние ќе бидеме во можност да ги добиете испраќаат преку DHL, EMS, хонг конг ВОЗДУХ Mail по ваш избор. ПОТОА Можете да ги инсталирате на вашиот телефон. АКО сте задоволни со производи по тестирање. Нашата цел е да ја добиете вашата цел да ви стигне во најдобриот начин на кој ви се допаѓа.
Кина воздухопловната, epacket нормално се постигне во светот во 15-35 дена . Нашиот техничар целосно ќе тест. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативно/неутрален повратни информации. Или ние може да ви понуди најекономичен и најбезбедно превозот метод.Дрво жито 5. Откако пратката стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба.
Напомена : 1. Ако Производот оштетени по Инсталацијата . Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.
DHL вообичаено трае 3-5 дена за да стигне до вас. ЗАБЕЛЕШКА : За Декларираната Вредност за царината, Ние може да се направи во согласност со клиенти барања, но ние НЕ сме одговорни за било каква царинска прашање во земјата на дестинација бидејќи на Ред Декларираната Вредност.
Повратни информации :
1. Било какви други прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Главните карактеристики

Материјал:
TPU
Тип:
браник
Компатибилен Бренд:
ZTE
дизајн:
Ткаеше,Егзотични,Апстракт,Гроздобер
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
5.2
Бренд Име:
Ivibrate
Карактеристики:
За ZTE Nubia Z11 мини S NX549J
Тип:
А+Квалитет
Sytle:
Капакот На Батеријата На Задниот Поклопец Случај
Број На Модел На:
За ZTE Nubia Z11 мини S NX549J
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
HQ
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Компатибилен:
За ZTE Nubia Z11 мини S NX549J
За:
Капакот На Батеријата На Задниот Поклопец Случај

Избор на клиент