• Новак
Топла продажба на 1 кутија (20pcs/кутија) Отворено Патување Преносни Сапун Хартија Глувчето Кутија за Сапун Цвет Сапун Таблета Сапун Филм

Топла продажба на 1 кутија (20pcs/кутија) Отворено Патување Преносни Сапун Хартија Глувчето Кутија за Сапун

DEN 29.00
DEN 33.12
-12 %
Во достапна форма

Пристапност


Предмет тип : Патување Сапун
Материјал : Сапун+Пластична Кутија
Функција : Еко-Пријателски
Боја : Случајни
Тежина : 15g
Големина : 7*4.5*1cm
Пакет содржи : 1* Патување Сапун(со 20pcs)
Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет. Удобен, преносни и лесен за употреба. Ако патуваат или да биде на работа на време да заборавајте да ги сапуни, таа е инсталирана да го замени. Добро за патување, кампување, планинарење, СКАРА или било надвор вратата activites. Безбедно, без несакани ефекти, juat уживајте на вашата забава меур бања. Постојат 20 парчиња во џеб-големина на кутија. Кога сакате да се мијат рака,земете едно парче. Направени од сапун со пластична кутија.
Ние не нудиме боја избор. Вашата цел ќе бидат испратени во бои по случаен избор.
Пакет Се Вклучени :
20x Патување Сапун Парче Листови Хартија
Answer : ___________________________ Note :
1.Поради различни од по помеѓу различни монитори, сликата може да биде малку поинаков од вистинската боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
2.Ве молиме оставете малку грешка поради мерење,ви благодариме.
Фото Покаже :

Главните карактеристики

Бренд Име:
БУ-Bauty
НЕТО-WT.:
0.015 kg
Број На Модел На:
JJ3673-01
Количина:
20pcs
Состојка:
Сапун
Сапун Тип:
Рачно Изработени Сапун
Тип На Објект:
Сапун
боја:
случаен боја

Избор на клиент