• Новак
Европски стил бакар ѕид светилка маслото светилка спалната соба ѕид светилка светла студија aisle светла бања LED светлата огледало

Европски стил бакар ѕид светилка маслото светилка спалната соба ѕид светилка светла студија aisle светла бања

DEN 6826.00
DEN 7584.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Материјал : H65 вистински бакар
*Големина : краток Долго 40cm види слика за детали
Долго Долго 50cm види слика за детали
*Lightsource & bulbholder : E14, 2 светилки/светла*3-5 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалица
lightsource/светилки не се вклучени (Ако треба pls контактирајте со нас)
Боја : природна бакар бојавиди слика за детали
Напон : 110 V - 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Напон:
220V,110V,90-260V
сертификација:
CE,CCC
Материјал:
Бакар
Извор На Енергија:
AC
Примена:
Бања
Број На Модел На:
Br124
Сенка Тип:
Shadeless
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Карактеристики:
Бакар огледало на ѕидот светилки
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Сенка Ветер:
Надолу
Тело Материјал:
Бакар
Гаранција:
3
Техника:
обложено
Број на извори на светлина:
2
Бренд Име:
Timebus
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Боја На Каросеријата:
Жолта
Употреба:
Индустриски
Тип На Прекинувач:
Никој

Избор на клиент

6 LED ПИР Тело Сензор за Движење се Активира Ѕид Светлина Ноќ Светлина Индукција Светилка за Автоматско вклучување/Исклучување
  • Новак

6 LED ПИР Тело Сензор за Движење се Активира Ѕид Светлина Ноќ Светлина Индукција Светилка за Автоматско вклучување/Исклучување

DEN 158.00 225.60

Ако некој објект е квалитетот на проблемот или е различен од она што го наредил,ве молиме да не известит