• Новак
7 Андроид 8.0 OS Автомобил DVD Мултимедијални GPS Радио за Buick Енклава 2008-2012 со 4GB RAM меморија, 32GB ROM & Мулти-Прозорец за Приказ на Поддршка

7 Андроид 8.0 OS Автомобил DVD Мултимедијални GPS Радио за Buick Енклава 2008-2012 со 4GB RAM меморија, 32GB

DEN 18628.00
DEN 21168.00
-12 %
Во достапна форма

Пристапност


Изборни Предмети/Функција Модули : 1. Ве молиме проверете го вашиот автомобил е моќ подигнат да се споредат со соодветните слика во постер за да видите дали оваа единица може да се вклопи со вашиот автомобил или не.0 Орео OS Посебен Автомобил DVD Мултимедијални Навигација GPS Радио за Buick Енклава 2008-2012 со 4 GB RAM меморија, 32 GB ROM & Мулти-Прозорец за Приказ на Поддршка и 4 G/3 G/WIFI Интернет за Поддршка & Надворешни TPMS Систем за Поддршка & Надворешни DAB+ Приемник Кутија за Поддршка & Надворешни OBD2 Адаптер за Поддршка & Пред DVR Камера за Поддршка & Bluetooth 5.00 Метри) 4. 264 HEVC/ДИГИТАЛНА-T2/MPEG2/4 ДИГИТАЛНА-T Дигитална ТВ Приемник Кутија FV011 : Dual Антени H. 264 AVC/1080i/1080 P/ДИГИТАЛНА-T2/MPEG2/4 ДИГИТАЛНА-T Дигитална ТВ Приемник Кутија FV012 DE : (за Германија & Австрија) 16. XTRONS има обезбедено говорник заедно со оваа единица, па вашиот автомобил е оригиналот вратата се изведат потсетник функција ќе го задржи. DAB+ Кутија и Двоен Антени MPEG2/4 ДИГИТАЛНА-T Дигитална ТВ Приемник Кутија FVDAB01 :
Ве молиме имајте предвид дека останатите компатибилни модели се само за повикување само.
Компатибилен за подолу на Chevrolet модели : * Chevrolet Лавина 2007-2011 (GMT900) / *, Chevrolet го Изразат Ван 2008-2011/ * Chevrolet Equinox 2005-2009 (1 Генерација) / * на Chevrolet HHR (СС / LT / Panel / LS) 2006-2011 / * Chevrolet Impala 2006-2012 (9-та Генерација) / * на Chevrolet Монте Карло 2006-2007 (7 Генерација) / * на Chevrolet Silverado (1500 HD / 2500 HD / 3500 HD) 2007-2014 (2 Генерација) / * на Chevrolet Приградски 2007-2014 (10 Генерација) / * на Chevrolet Тахо 2007-2014 (3-та Генерација) / * Chevrolet Траверс 2009-2012
& Исто така компатибилни за под GMC модели : * GMC Acadia (Denali) 2007-2012/ * GMC Сиера (Denali) 2007-2014/ * GMC Yukon (Denali) 2007-2014/ * GMC Savana 2008-2013
& Исто така компатибилни за под Buick модели : * Buick Енклава 2008-2012/
& Исто така компатибилни за под Hummer модели :
* Hummer H2 2008-2009
.

Главните карактеристики

боја:
Црна
Јадра:
Осум Основни
Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка за 4G Мрежа,Поддршка Може да-Автобус,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Воланот Контрола,вградениот Звучник/Микрофон
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,WMA,DVD-R/RW,DVD-RAM меморија,Mp3,Видео CD,Mp4,CD
ТФ/Micro SD Слотот:
1
OSD Language:
Име На Модел:
PB78JCCP за Buick Енклава 2008-2012
Макс Надворешна Меморија:
128g
Din:
Двојно Din
Интерфејс:
Автомобил DVD ISO приклучок за Buick Енклава 2008-2012
Големина На Дисплеј:
7
ROM:
32g
Резолуција:
1024*600
Од Моќ:
4*48W
Специјални Функции:
Екран на допир,Built-in GPS,MP3,CD Плеер,Радио Тјунер,Bluetooth
Материјал Тип:
ABS Автомобил DVD за Buick Енклава 2008-2012
Бренд Име:
XTRONS
Објектот Големина:
Автомобил Мултимедијални GPS Радио за Buick Енклава 2008-2012
RAM меморија:
4G
Објектот Тежина:
3kg
Оперативен Систем:
Андроид
Напон:
12V
Оперативен Систем:
Андроид 8.0 Орео OS
Повеќето Моќен Хардвер:
Yes
Побрзо Перформанси:
Yes
Управувачот контрола:
Yes
Google Play Ги Заштити, Додаде Безбедност:
Yes
Најновиот Кориснички Интерфејс:
Yes
Елегантен Изглед:
Yes
Дисплеј Со Висока Дефиниција:
Yes
Огледало Линк Функција На Поддршка:
Yes
Гуми Притисок Следење Поддршка:
Yes

Избор на клиент