• Новак
Van Gogh Сончоглед Декоративни Tapestry Светски Познатата Слика На Ѕид Крпа Студија Соба / Бар / Хотел Позадина Уметнички Оркестарот

Van Gogh Сончоглед Декоративни Tapestry Светски Познатата Слика На Ѕид Крпа Студија Соба / Бар / Хотел Позадина

DEN 490.00
DEN 612.48
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако не ја добиете вашата предмети во разумен рок , ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне да се решат проблемите.
Име : Мода полиестер печатење tapestry
Големина : голем 200 X150 CM мали 150 X130 CM
Материјал : Полиестер
Предности : стил разновидност, функционални разновидност, анти навремено.
превозот
1.Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Забелешка : Големината можеби 1-2 см грешка поради рака мерка, боја можеби малку различни, поради монитор.Ние ќе се прилагоди на начинот на транспорт, според износот на вашето купување , но во време на транспорт ограничувања.Ако имате свој фаворит курир, ве молиме контактирајте ме.ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации,5 ѕвезди е најдобро,ви благодарам. Кога плажа крпа, не носат јаже, слободен и лесен. Ви благодариме за вашето разбирање.Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 5 работни дена откако вашата исплата е расчисти .
Фабриката усвојува tapestry завиткување процес, не е едноставен за шиење (шиење изгледа грубо и лабава) и за 2cm на простор во горниот дел на секоја tapestry шиење, клиентите можат да се според сопствените потреби за носење на јаже залепи за ѕид, исто така, може да биде директно со клип е фиксиран на ѕид.

Главните карактеристики

Големина:
150X130CM, 200X150CM
Бренд Име:
Бран Ризик
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Печатени
Стил:
Обична
Техника:
Ткаени
Обликот:
правоаголник
Шема:
van gogh tapestry
Шаблон Тип:
Сценско
Број На Модел На:
20171024
is_customized:
Yes
Тепих Продажба:
1 парчиња
Рамка:
No
Чистење Тип:
Рака Мие,Машина Перат
дизајн:
van gogh
Шема:
маслото
Применливи сцена:
Домаќинство, трпезарија
Содржината на главната компонента ткаенини:
100%
Чистење Тип:
машина перат
материјал квалитет:
Полиестер влакна (полиестер)
Стил:
познатиот слики
Технологија:
машина за ткаење
Обликот:
правоаголник
Класификација:
Tapestry

Избор на клиент