• Новак
Топла продажба C40-3P 20KA~40KA ~385V AC СПД Куќа Surge Protector Заштитна Ниско-напонски Arrester Уред 2P+N Молња заштита

Топла продажба C40-3P 20KA~40KA ~385V AC СПД Куќа Surge Protector Заштитна Ниско-напонски Arrester Уред 2P+N

DEN 276.00
DEN 329.28
-16 %
Во достапна форма

Пристапност

Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест Други Политики : · Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. · Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена · Напомене : Fedex Можеби полнење ракување со обвиненија во вашата земја, ние не сме одговорни за оваа пријава. · Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Плаќање : метод на Плаќање на Aliexpress Проверете тука help.html Гаранција и Гаранција : · 12 месеци Гаранција. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.com/payment_method. · Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Купи со доверба! · Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.

Главните карактеристики

Бренд Име:
qgt
Тип:
Мини
Број На Модел На:
C20~40KA-3P
is_customized:
Yes
Номинална Испуштање Струја:
20KA
Max. Испуштање Струја:
40KA
Тип:
Surge Protector
Влезен Напон:
385V
Место на Потекло:
Кина
боја:
Бела
Материјал:
Пластични

Избор на клиент

FQPF20N60 20N60 10pcs/многу
  • Новак

FQPF20N60 20N60 10pcs/многу

DEN 259.20

Оваа понискицена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може

L4949EP L4949D СОП 10pcs/многу
  • Новак

L4949EP L4949D СОП 10pcs/многу

DEN 310.00 326.40

затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас,pls остави добар фидбек до нас ако се з

BCM57780A1KMLG 1PCS
  • Новак

BCM57780A1KMLG 1PCS

DEN 50.00 53.28

*ние ќе брод предмети, како е можно поскоро откако ќе се прими плаќањето.ако не можете да најдете стоката

XCF04SVOG20C XCF04S TSSOP20 1PCS
  • Новак

XCF04SVOG20C XCF04S TSSOP20 1PCS

DEN 140.16

Новиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне

FGA25N120 ANTD 10pcs/многу
  • Новак

FGA25N120 ANTD 10pcs/многу

DEN 351.00 369.60

Оваа понискицена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може

TDA3653B TDA3653A 10pcs/многу
  • Новак

TDA3653B TDA3653A 10pcs/многу

DEN 246.00 259.20

*Aliexpress Безбедност на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел,

CPC1390G 10pcs/многу
  • Новак

CPC1390G 10pcs/многу

DEN 230.40

Ние сме повеќе од среќни даодговори на сите прашања кои ги имате.* сосема нов објект како на слика* Препо