• Новак
обичај 0.78 mm pin кабел bluetooth слушалка кабел diy слушалка жица со pin

обичај 0.78 mm pin кабел bluetooth слушалка кабел diy слушалка жица со pin

DEN 1140.00
DEN 1200.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Должина:
40cm
Конектор A:
Џек
Тип:
Коаксијален Кабли
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
Leagginal
Конектор Б:
Џек
Пол:
Машко-Женски
Примена:
Микрофон
Пакување:
Polybag
Пакет:
Пакет 1
Функција:
Никој
оклопна:
Не-Заштитени
Надворешниот Дијаметар:
1
Пакет:
No

Избор на клиент