• Новак
9.5 mm Пресврт Чекор Вежба Малку со Хексадецимален Клуч + Длабочина Запре Јаки Прстен за Џеб Дупка Убодни Ударна Дупка Локатор

9.5 mm Пресврт Чекор Вежба Малку со Хексадецимален Клуч + Длабочина Запре Јаки Прстен за Џеб Дупка Убодни Ударна

DEN 158.00
DEN 264.00
-40 %
Во достапна форма

Пристапност

29"
Количина : 1 сет (како на сликата прикажани)
1/4" Хексадецимален-месо тело вежба малку
Работи со стандардни chucks на 9.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.3 mm) адаптер
Дијаметар (прибл.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.5 mm (3/8") дијаметар.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
.
И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
HG0013414
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : ХСС
Одговара 1/4"(6.
Мал совет вклучува дозвола дупка за завртка месо тело
Голем дијаметар создава рамна дно дупка
Се препорачува за употреба со corded високи вртежи во минута вежби
Совршен за употреба со џеб дупка водичи
3/8"за дело(9,5 mm) дијаметар битови чекор надолу на околу 3/32"
Доаѓаат со клуч и ограничување прстен
Употреба :
Прилагодете ја висината на вежба малку
Клипот одбор кој сакате да се вежба
На вежба во дупка во дрво
Вежба до 5 мм (не се сеќавам против дрво да се вежба)
Започнете вежба ќе достигне одредена брзина над 500 rpm, 1500 вртежи во минута е најдобра
Напредни за да се забави, како што пред крајот парична казна вежба во половина или цел, тогаш може да го забрза
Пакет Се Вклучени :
1 x Вежба Малку
1 x Граница Прстен
1 x Клуч
Answer : ___________________________ Note :
Големина за рачни мерења на локации, може да постојат некои ситни грешки, припаѓа на нормален феномен.

Главните карактеристики

is_customized:
Yes
Материјал:
High Speed Челик
Број На Модел На:
џеб дупка убодни
Бренд Име:
Mayitr
DIY Материјали:
Дрво
Употреба:
За Дупчење Дрво
Тип:
Пресврт Вежба Малку
Должина:
Прибл. 160mm/6.29

Избор на клиент