• Новак
Гроздобер Сребро Пати во Текот Крајот Кабелот Crimp Мушка Капи Extented Продолжување За Хривнија Накит за Подарок Занаетчиски Додатоци НОВИ 1000pcs

Гроздобер Сребро Пати во Текот Крајот Кабелот Crimp Мушка Капи Extented Продолжување За Хривнија Накит за Подарок

DEN 602.00
DEN 733.92
-18 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој Спор.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3-7days www.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.com Кина Пост Воздух За 15-50 дена www. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.html e Packet За 7-20 дена www.com EMS За 7-15 дена www.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
ZHAOTANGHESILVERJEWELTY
Објектот Должина:
0inch
Број На Модел На:
Нови
Објектот Ширина:
0inch
Производ Карактеристики:
Нови
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
100g
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0inch
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Висина:
0inch

Избор на клиент