• Новак
ЗА DELL ЗА Optiplex 3020 7020 SATA Кабел 0MDRXN MDRXM

ЗА DELL ЗА Optiplex 3020 7020 SATA Кабел 0MDRXN MDRXM

DEN 841.44
Во достапна форма

Пристапност

Превозот/Постапување/трошоци за Осигурување не се враќа. Пред да се испрати , ние ќе се тестира повторно да се осигураме дека нашите купувачи ќе добијат работни совршен еден. И ,овие Пост испорака не може да се следи и може да резултира со одложувања или изгубени парцели.
Ве молиме пополнете ја RMA форма за секое враќање предмети.Пост Превозот : транспорт време е долга,ако ви треба добра итна ,ве молиме да не изберете го ова. Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.EMS,UPS-от,Fedex,DHL : Превозот ограничување на веб-страница објавени на време ќе преовладува. Предмети може да биде вратена за размена во рамките на 7-14 дена.По приемот на стоката ве молиме тест одеднаш, ако има проблеми контактирајте со нас и да ни се врати во рок од 14 дена на ваш трошок, после 14 дена ние не нудиме целосна наплата . ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање . Ако сте задоволни нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди , кои се многу важни за раст на нашата мала компанија ,ви благодариме однапред !
2.Не прифаќајте го пропушти цел да се вратите, и без наплата е дозволено.
Пакет :
За да бидат спакувани во Писмото, анти-статички кеси, завиткани од меур торба, во тетрапак;
ПРЕВОЗОТ
1. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али - Пораката пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,Ние веруваме дека секој проблем може да се реши со отворен и пријателски разговор.

Главните карактеристики

Должина на кабел:
0.2 m
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
3020 7020
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
ASDFGHJK

Избор на клиент